FAQ

O prípravku brillianthair


Ako brillianthair funguje?

Výživový doplnok brillianthair svojím unikátnym zložením (27 prémiových ingrediencií) vyživuje vlasovú pokožku, podporuje elasticitu kože a posilňuje vaše nechty. Vyvážená kombinácia vitamínov, aminokyselín, minerálov a iných aktívnych ingrediencií je to, čo robí brillianthair efektívnym pri zlepšovaní stavu Vašich vlasov, pleti a nechtov.


Prečo je brillianthair tekutým vitamínom?

Vaše telo absorbuje tekuté vitamíny efektívnejšie ako vitamíny vo forme klasických tabliet alebo šumivých tabliet. Okrem toho tekutá forma vitamínov je pre telo stráviteľnejšia a nezaťažuje žalúdok.

Tekuté vitamíny sú vhodné aj pre tých, ktorým robí problém prehĺtanie tabletiek, pretože tekuté vitamíny sa ľahšie prehĺtajú. Výživový doplnok brillianthair obsahuje aj odmerku pre presné dávkovanie produktu.


Kedy sa má brillianthair užívať?

Balenie je rozvrhnuté na 33 dní, odporúčané dávkovanie pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov je 15ml denne – balenie obsahuje aj odmerku. Užívanie je nenáročné – jednoducho užite potrebné množstvo spolu s raňajkami/ po raňajkách. Ak zabudnete užiť brillianthair ráno, nemusíte mať starosti, užite brillianthair dodatočne kedykoľvek počas dňa. Všeobecne sa odporúča užívať produkt v dopoludňajších hodinách spolu s raňajkami, avšak je možné tiež zvoliť si čas, aký vám vyhovuje najlepšie.


Ako dlho je potrebné brillianthair užívať?

Podľa Vášho vlasového cieľa – jedno balenie brillianthair je rozvrhnuté na 33 dní a po tomto čase sú viditeľné výsledky nielen v zmene kvality Vašich vlasov, ale aj v kvalite pleti a nechtov. brillianthair môžete užívať aj dlhodobo, neprekračujte však odporúčanú dennú dávku.


Ako rýchlo budú moje vlasy pomocou brillianthair rásť?

Zdravé vlasy bez užívania vitamínov v priemere rastú 1 – 1,3 cm za mesiac, v prípade užívania brillianthair v priemere rastú 2,5 – 4 centimetre za 33 dní. U každého je to ale individuálne.


Čo ak mám vlasy umelo predĺžené?

Aj starostlivosť o vaše vlastné vlasy počas ich predĺženia je dôležitá. V prípade užívania brillianthair vaše vlasy sú vyživované a posilňované.


Kedy uvidím výsledky užívania brillianthair na svojej pleti?

V priemere sú to dva týždne – vaša pleť bude viac hydratovaná, brillianthair tiež účinne bojuje proti akné, vyrážkam a iným nedokonalostiam.


Môžem užívať brillianthair v tehotenstve, pri dojčení, alebo ak mám nejaké zdravotné ťažkosti?

Väčšina výživových doplnkov sa neodporúča užívať tehotným a kojacim mamičkám. Ak chcete brillianthair užívať v tehotenstve alebo počas dojčenia, konzultujte to so svojim lekárom. Platí to aj v prípade, ak máte nejaké zdravotné ťažkosti.


Aký je rozdiel medzi brillianthair vitamínmi a inými vitamínmi určenými na vlasy?

Je náročné prípravok porovnávať s iným prípravkom, pretože brillianthair okrem vlasov viditeľne zlepšuje kvalitu nechtov a pleti. V brillianthair nájdete najkvalitnejšie ingrediencie v tekutej podobe. Navyše, brillianthair obsahuje mnohé jedinečné vitamíny, ktoré v iných prípravkoch určených na vlasy nenájdete. Je to napríklad Praslička roľná (Equisetum arvense), extrakt z hroznových jadierok, Koenzým Q10 (CoQ10), Kyselinu para-aminobenzoovú (PABA) a veľa lásky, brillianthair je slovenská značka a naším cieľom je, aby vaše vlasy, pleť a nechty žiarili zdravím a krásou.


Je brillianthair testovaný na zvieratách?

Výživový doplnok brillianthair nie je testovaný na zvieratách! Zvieratá milujeme a nechceme, aby trpeli, testovanie na zvieratách nepodporujeme!


Platba a doručenie


Ako posielate zásielky?

V rámci Slovenska posielame kuriérom GLS Parcel Services, doba doručenia je 1-2 pracovné dni. Svoju objednávku si môžete aj osobne vyzdvihnúť v rámci Čadce alebo Nitry.

Do celej Českej republiky zasielame prostredníctvom Českej pošty podľa jej aktuálneho cenníka.


Ako môžem zaplatiť?

  • Platba na dobierku. Tovar zaplatíte kuriérovi priamo pri jeho prevzatí. Táto služba je spoplatnená sumou 1,50€
  • Platba prevodom na účet – táto služba nie je spoplatnená.
  • Osobný odber – táto služba nie je spoplatnená.


Mám ešte inú otázku. Kde vás môžem kontaktovať?

Vaše otázky nám môžete posielať na info@brillianthair.sk Radi Vám ich zodpovieme.