5 základných tipov pre krásne vlasy.

5 základných tipov pre krásne vlasy.
Aug 28, 2018

Je možné, že toto ešte niekto nevie?!

_____________________________________________________________________________________________________________________
Naše vlasy sú (aj) odrazom nášho zdravia. Ak sa snažíte žiť zdravo a výsledky stále neprichádzajú, treba vyzdvihnúť fakt, že v aj prípade vlasov je to dlhodobý proces. Niekedy sú poškodené a nadmerne vypadávajúce vlasy alarmom tela, že niečo nie je v poriadku.
Správne jesť a piť – to je umenie !
 
        1.  Tip: Voda. 
Veľa ľudí na ňu zabúda a pritom je v našom živote nevyhnutná! Dehydratácia má na naše telo negatívne účinky nielen z fyzického, ale tiež psychického hľadiska. Preto sa snažme piť viac tekutín.
Veľa ľudí na ňu zabúda a pritom je v našom živote nevyhnutná! Dehydratácia má na naše telo negatívne účinky nielen z fyzického, ale tiež psychického hľadiska. Preto sa snažme piť viac tekutín.
 
 
                                        
 
 
 
      2. Tip: Strava. 
Vlas sa (veľmi zjednodušene napísané) skladá z látok ako sú napríklad meď, zinok, železo, bielkoviny (napr. keratín) a obsahuje tiež vodu. Ak nám teda nejaká látka chýba, odrazí sa to aj na našich vlasoch. Ktoré potraviny zvyšujú krásu nielen vašich vlasov (ale aj pleti a nechtov) nájdete napríklad v zložení nášho brilliant hair vitamínového doplnku: http://brillianthair.sk/index.php?route=product/product&path=59_60&product_id=50

                                                       
 
 
            3. Tip:  Vitamínové doplnky. 
Keď zlyháva strava, môžeme našim vlasom dodať viac výživy prostredníctvom vitamínov. Dajte si pozor na kvalitné prírodné zloženie, ktoré nezaťažuje váš organizmus. Náš vitamínový doplnok brilliant hair je tekutý a presne to je jeho sila! Pýtate sa, prečo užívať tekuté vitamíny?
  •     Vaše telo absorbuje tekuté vitamíny efektívnejšie ako vitamíny vo forme klasických tabliet alebo šumivých tabliet.
  •     Tekutá forma vitamínov je stráviteľnejšia a nezaťažuje žalúdok.
  •    Žiaden problém s prehĺtaním tabletiek – tekutina sa ľahko prehĺta.                                           
     
                                                                               

         4. Tip: Masáž hlavy robí divy.    
Že masáž hlavy je otrava? Pokiaľ pravidelne masírujete pokožku svojej hlavy, stimulujete krvný obeh a pomáhate tak svojim vlasom rýchlejšie rásť. Ak chcete rast a posilnenie vlasov podporiť ešte viac, použite špeciálnu vlasovú vodu.

                                                           
 
          5.Tip: Pohyb.
Ako len súvisí pohyb s krásou našich vlasov?? Mohli by ste si myslieť, že potenie sa vo vlasoch môže byť pre vlasy škodlivé. Pot, naopak, pomáha našim vlasom vylučovať toxíny z nášho tela. A tieto škaredé toxíny sa uvoľňujú na koži vlasov a vaša vlasová koža sa postupne čistí, je zdravšia a vylučovanie mazu sa postupne upraví.
Tu je vhodné spomenúť to, že vlas je vyživovaný krvou. Cvičením vaša krv lepšie cirkuluje a to má dopad na prenos kyslíka a minerálov zo stravy aj do vlasovej pokožky. A nakoniec, pravidelné cvičenie eliminuje stres, a je to jasné – menej stresu = pestovanejšie vlasy.

                                                           

                            Nezostáva nič iné, iba uzavrieť to tým -  čím zdravší ste, tým zdravšie sú vaše vlasy.

Your Comments

George Martin
Sep 08, 2019
I was wondering if you would be interested in submitting a guest post on georgemartjr.com? If you know by now, links are very important in building a brand online? If you are interested in submitting a post and obtaining a link to %domain, let me know and we will get it published in a speedy manner to our blog. Thank you George

Add Comment