Vernostný program

Vernostný program

Verných zákazníkov si vážime, a preto Vás za Vaše nákupy odmeníme. Zaregistrujte sa, získajte body za svoje objednávky a vymeňte ich za skvelé darčeky.


Ako to funguje?

1. Je potrebné sa zaregistrovať

Už pri zaregistrovaní získate prvých 20 bodov. Aby systém dokázal priradzovať jednotlivé objednávky k zákazníkovi je potrebné sa zaregistrovať a pred každým nákupom sa prihlásiť. Po zaregistrovaní Vám príde e-mail s odkazom, na ktorý je potrebné kliknúť pre potvrdenie registrácie. Registráciou a využívaním vernostného programu súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov. Viac informácii o ochrane osobných údajov nájdete TU.


2. Za každé 1 € Vášho nákupu získate 2 body

Za každé celé 1 € Vášho nákupu Vám pripíšeme 2 body. Napr. pri objednávke v hodnote 30,60 € získate 60 bodov. Body Vám budú pripísané po zaplatení a prevzatí zásielky (pri dobierke môže pripísanie bodov trvať i týždeň od zaplatenia). V prípade vrátenia tovaru (odstúpenia od zmluvy do 14 dní) sa počet kreditov zníži o kredity zodpovedajúce cene vráteného tovaru.


3. Za recenziu ku kúpenému produktu získate 20 bodov

Zaujíma nás tiež Vaša spokojnosť s produktami, ktoré predávame. Preto sme radi, keď do recenzií k produktu, ktorý ste u nás zakúpili, napíšete svoj názor. Dostanete za to +20 bodov. Počas písania komentára je potrebné byť prihlásený.


4. Nazbierané body si môžete v nákupnom košíku vymeniť za svoj darček

Pre každý darček je určené, koľko bodov je potrebných pre jeho získanie. Darčeky sa menia podľa aktuálnej dostupnosti.


5. BONUS: Podeľte sa s priateľmi o Vašu spokojnosť na Instagrame a získajte 50 bodov. Ak na svojom instagramovom profile zverejníte Vašu spokojnosť s výrobkami z našej stánky a označíte nás vo svojom príspevku, pripíšeme Vám 50 bodov. O pridelení bodov na váš účet vás budeme informovať správou.

ODMENY:

150 BODOV – 1.darček k vašej ďalšej objednávke

250 BODOV – 2. darček (vyššia hodnota) k vašej ďalšej objednávke

300 BODOV – darčeková poukážka v hodnote 10e

350 BODOV – darček + darčeková poukážka v hodnote 15e